header-img2-1024x455.png

STUDIO I NORGE

​Vi anbefaler at du følger veiledning og opppdatering fra FHI. Les den siste oppdateringen her

 

​Ressurser for klubber og studio: Klikk her 

Polestudio i Norge

For oppdatering av listen send epost til info@polesportnorge.no eller fyll ut dette skjemaet

Oslo

BI Pole Fitness: https://www.facebook.com/SBIOApolefitness/

The Playroom: https://theplayroom.no/

Sometimes Pole Studio: https://sometimes.no/

Viken:

Danseløftet, Fredriksstad: http://www.danseloft.no/

Endless Pole, Skien: https://www.facebook.com/Endlesspole

HJ Rebels Studio, Skarnes: https://www.facebook.com/rebelpolestudio

Inspirals Pole & Aerial, Moss: https://www.inspirals.no/

Skyline Pole Studio, Slåstad: https://www.facebook.com/skylinepolestudio/

Vinger Pole Fitness, Kongsvinger: https://www.facebook.com/VingerPoleFitness/

Unicorn Pole Studio, Strømmen: https://unicornpole.no/

Sanderfjord Pole & Aerial: https://www.facebook.com/sandefjordpole.no

Tønsberg Pole & Aerial: https://www.facebook.com/tonsbergpole.no

​Energy Fitness Pole Studio, Tønsberg: https://energyfitness.no/poledance/

Innlandet:

Polefitness Hamar: https://www.facebook.com/polefitnesshamar

Polefit Lillehammer: https://www.facebook.com/polefitlillehammer/

Agder:

Bølgen Dansestudio: http://xn--blgendansestudio-lxb.no/

Stavanger, Rogaland:

Prana Pole: http://www.pranapole.no/

Bergen, Hordaland:

Kronstad Pole Fitness: https://www.facebook.com/trenesammenkronstadparken

Pole Fit Bergen: https://www.facebook.com/polefitbergen

Motus Studio: https://www.motusstudio.no/

Møre og Romsdal:

Molde Pole Studio: https://www.moldepolestudio.no/

Trøndelag:

Trondheim Pole Studio: https://www.trondheimpolestudio.no/

NTNUI Trondheim: https://ntnui.no/

Care Treningssenter Levanger: https://www.instagram.com/polefitnesslevanger/

Barin Pole Namsos: https://www.instagram.com/barinpolenamsos/

Trømso, Trøms og Finnmark: 

Dancelab: https://dancelab.no/